Obóz pracy

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Fizyczny 20-07-13 18:04

ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI CZY 400 godzin wystarczy aby dostac godziwa wypłate (oczywiście jako ROBOL) bo KADRA ma sie doskonale wzajemnie sie podpiedalając. Dlaczego zlikwidowano karty elektroniczne liczące CZAS PRACY ???

Odpowiedz Cytuj
Tyrać matoły 25-07-13 6:49

Autor 20-07-2013 17:04:21 ZAPRASZAMY DO DYSKUSJI CZY 400 godzin wystarczy aby dostac godziwa wypłate (oczywiście jako ROBOL) bo KADRA ma sie doskonale wzajemnie sie podpiedalając. Dlaczego zlikwidowano karty elektroniczne liczące CZAS PRACY ???
TYrac matoły tyrać bo do szkoły nie chodziliście .PAN Dyrektor was podliczy -TYRAC a nie biadolic .

Odpowiedz Cytuj
śmierdzi i brudno 03-08-13 20:17

W Pawłowiczkach śmierdzi KANIĄ - Czy my mieszkańcy MUSIMY sie godzić na SMRÓD jaki wkoło rozsiewa Kania i Synowie .Czy robienie kasiory przrez tych biznesmwnów musi utrudniac nam zycie -Wiem ze kanie płacą podatki - bo PŁACIC MUSZĄ ale czy MY MUSIMY ZYĆ W SMRODZIE po to aby Kanie mogli sobie kupic kolejny samolot czy inna zabawkę. Kolejna sprwa to traktory i samochody jakimi kanie woza pomiot ,wywoza podłoze a w szczegulnosci wozą słome . Czy te pojazdy muszą w piątek i sobote jechac -ludzie chcą spokojnie jechac nad wode z dziecmi czy posprzatac koło swoich domów -ale KASA kaniów jest wazniejsza ?? jest przecież zakaz jazdy ciężarówkami i traktorami -czy ludzi z KASĄ to nie dotyczy .Drogi przez pola nie sa używane przez rolników jak i ciężarówki bo nie nadaja sie do jazdy i co rusz tam ludzie opony niszczą -moze by tak KANIE przeszli sie tymi drogami a nie z samolotu je ogladali .Dlaczego w tak mocne upały ciężarówki jadące do kani niszcza asfalt w Pawłowiczkach a droga do Koźla ma koleiny ze maluchem juz powoli trze sie po asfalcie .Czy podatki jakimi zasłania sie Firma z pewnoscia wystarczy na naprwę tych dróg . Nie chcemy zyc w SMRODZIE bo dopuki nie było Kani nie było SMRODU .Za granica takie firmy jak KANIA nie emituja SMRODU w całej okolicy . Czas aby władze Gminy zajęły sie tym WIELKIM DLA MIESZKAŃCÓW PROBLEMEM a opowieści o miejscach pracy to dobra bajka dla frajerów -nie było KANI ,nie było SMRODU ,był PORZĄDEK a ludzie tez pracę mieli i to nie na zasadach jak u Kani . CZas na ODSZKODOWANIA za SMRÓD i z WYRAŹNE ZMNIEJSZENIE STANDARTU NASZEGO ZYCIA -Chcemy ODDYCHAC świezym powietrzem a nie SMRODEM jaki produkuje KAnia i Synowie . Drogi maja byc czyste i nie niszczone przez pojazdy od Kani. Liczymy na to że Wójt sie ta sprawa wkońcu zajmie a jak nie to zajmiemy sie Wójtem w przyszłych wyborach.

Odpowiedz Cytuj
KASA czyni CÓDA 04-08-13 12:32

KASA załatwia wszystko a SMRÓD i tak pozostanie

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://pawlowiczki.istrefa.com

istrefa gmina Pawłowiczki | istrefa powiat kędzierzyńsko-kozielski | istrefa opolskie | istrefa Polska

Pawłowiczki - wieś, gmina wiejska, powiat kędzierzyńsko-kozielski, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 47-280


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem